Zirai Don Riski Ve Soğuk Problemi

Sıcaklığın gün içerisinde en düşük seviyelere geldiği anlarda çiftçilerin korkulu rüyası olan zirai don riski ve soğuk problemi kesinlikle hazırlıksız yakalanmamanız gereken bir durumdur. Aksi taktirde o yılki emekleriniz bir anda büyük bir tehlike içerisine düşebilir ve gelirinizin önemli bir ölçüsünü bir anda kaybetme riski ortaya çıkabilir. Sizler de bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına ekenbey tarım tarafından hazırlanmış sıvı gübre ve solucan gübresi ürünlerini takviye olarak kullanabilirsiniz. Bu ürünler içerisindeki bakteriler ve diğer garanti edilen içerikleri ile birlikte hasat aşamanızda geçen seneye oranla gözle görülür bir fark ortaya koyacaktır. Dilerseniz organik gübre sayfamızdan da “Mogloop” adlı sıvı gübre ürünümüzün tüm özelliklerini görebilir ve ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak Whatsapp veya telefon üzerinden görüşmek isterseniz bize “+90 553 929 35 36” numarasından ulaşmanız mümkündür.

Bitkiler üzerinde; köklenme, erkencilik ve raf ömrü katkısı gibi önemli artıları görülen “Mogloop” ürünümüzü dilerseniz Türkiye’nin her yerinden kargo ile talep edebilirsiniz. Zirai don riskine karşı her zaman hazırlıklı olabileceğiniz ürünlerimiz ile birlikte sizler de bu beklenmedik durumlardan en az hasar ile çıkmanın rahatlığına varmanız artık mümkün olacaktır. Buna ek olarak hasat dönemini maksimum verim ile geçirme yolunda da organik gübre ve solucan gübresi ürünlerimizin büyük bir katkısı olur. Sizler de geçen senelere kıyasla elde etmiş olduğunuz hasat miktarını Mogloop kullandıktan sonraki sene ile karşılaştırarak aradaki farkı direkt olarak kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Yıllardır Ekenbey tarım ailesi olarak bizzat çiftçilik ve ziraat sektörü içerisinde bulunmamızdan dolayı önemli bir bilgi ve tecrübe birikimine sahibiz. Sizler de bizimle birlikte çalışarak bu bilgi birikiminden faydalanabilir ve daha önceki yıllara kıyasla çok daha fazla hasat toplamanın tadını çıkartabilirsiniz.

 

Manisa / Salihli

Ankara / Beypazarı

İletişim: +90 553 929 35 36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara! 0 553 929 35 36
× Sipariş Hattı